KNIHOBUDKY ULOŽENY K ZIMNÍMU SPÁNKU

12.11.2019   Kategorie: Knihovna   autor:    vložil: Městská knihovna Sušice   přečteno: 18x

KNIHOBUDKY SLAVÍ VELKÝ ÚSPĚCH

Již druhým rokem nabízíme možnost kdykoliv si bezplatně půjčovat, měnit, vkládat nebo brát knihy. Naše pouliční knihovničky jsou naplno využívány. Staly se nepostradatelnou součástí kulturní nabídky našeho města a nás těší opravdu velký zájem veřejnosti. Pro letošní sezónu jsme jim pořídili stříšku, aby byly ještě více odolné proměnlivému počasí od jara do podzimu. Toto vylepšení rozhodně prospělo jejich stavu na konci sezóny. Proti vandalismu však žádné opatření neexistuje. Letos jsme museli čelit pěti případům poškození lidským přičiněním. Nyní ukládáme knihobudky k zimnímu spánu. Na jaře se na ně můžete opět těšit na stejných místech - Fuferna, Santos, Páteček. Do dalších sezón přejeme našim knihobudkám minimálně stejně velký zájem o ně a více ohleduplnosti všech občanů a návštěvníků Sušice.